Mjesečni izvještaj za ulagatelje

2017

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_11/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_10/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_09/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_08/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_07/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_06/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_05/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_04/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_03/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_02/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_01/2017

2016

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_12/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_11/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_10/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_09/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_08/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_07/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_06/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_05/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_04/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_03/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_02/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_01/2016

2015

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_12/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_11/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_10/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_09/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_08/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_07/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_06/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_05/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_04/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_03/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_02/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_01/2015

2014

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_12/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_11/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_10/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_09/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_08/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_07/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_06/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_05/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_04/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_03/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO _02/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum GO_01/2014

2013

Platinum Global Opportunity 31.12.2013.
Platinum Global Opportunity 30.11.2013.
Platinum Global Opportunity 31.10.2013.
Platinum Global Opportunity 30.09.2013.
Platinum Global Opportunity 31.08.2013.
Platinum Global Opportunity 31.07.2013.
Platinum Global Opportunity 30.06.2013.
Platinum Global Opportunity 31.05.2013.
Platinum Global Opportunity 30.04.2013.
Platinum Global Opportunity 31.03.2013.
Platinum Global Opportunity 28.02.2013.
Platinum Global Opportunity 31.01.2013.

2012

Platinum Global Opportunity 31.12.2012.
Platinum Global Opportunity 30.11.2012.
Platinum Global Opportunity 31.10.2012.
Platinum Global Opportunity 30.09.2012.
Platinum Global Opportunity 31.08.2012.
Platinum Global Opportunity 31.07.2012.
Platinum Global Opportunity 30.06.2012.
Platinum Global Opportunity 31.05.2012.
Platinum Global Opportunity 30.04.2012.
Platinum Global Opportunity 31.03.2012.
Platinum Global Opportunity 29.02.2012.
Platinum Global Opportunity 31.01.2012.

2011

Platinum Global Opportunity 31.12.2011.
Platinum Global Opportunity 30.11.2011.
Platinum Global Opportunity 31.10.2011.
Platinum Global Opportunity 30.09.2011.
Platinum Global Opportunity 31.08.2011.
Platinum Global Opportunity 31.07.2011.
Platinum Global Opportunity 30.06.2011.
Platinum Global Opportunity 31.05.2011.
Platinum Global Opportunity 30.04.2011.
Platinum Global Opportunity 31.03.2011.
Platinum Global Opportunity 28.02.2011.
Platinum Global Opportunity 31.01.2011.

2010

Platinum Global Opportunity 31.12.2010
Platinum Global Opportunity 30.11.2010
Platinum Global Opportunity 31.10.2010
Platinum Global Opportunity 30.09.2010
Platinum Global Opportunity 31.08.2010
Platinum Global Opportunity 31.07.2010
Platinum Global Opportunity 30.06.2010
Platinum Global Opportunity 31.05.2010
Platinum Global Opportunity 30.04.2010
Platinum Global Opportunity 31.03.2010
Platinum Global Opportunity 28.02.2010
Platinum Global Opportunity 31.01.2010.

2009

Platinum Global Opportunity 31.12.2009.
Platinum Global Opportunity 30.11.2009.
Platinum Global Opportunity 01.11.2009.
Platinum Global Opportunity 11.11.2009.
Platinum Global Opportunity 01.10.2009.
Platinum Global Opportunity 07.09.2009.
Platinum Global Opportunity 13.07.2009.