Mjesečni izvještaj za ulagatelje

2017

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_07/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_06/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_05/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_04/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_03/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_02/2017
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_01/2017

2016

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_12/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_11/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_10/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_09/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_08/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_07/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_06/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_05/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_04/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_03/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_02/2016
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_01/2016

2015

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_12/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_11/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_10/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_09/2015
Mjesečni izvještaj za ulatagelje_Platinum BC_08/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_07/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_06/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_05/2105
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_04/2015
Mjesečni izjveštaj za ulagatelje_Platinum BC_03/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_02/2015
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_01/2015

2014

Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_12/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_11/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_10/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_09/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_08/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_07/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_06/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_05/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_04/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_03/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC _02/2014
Mjesečni izvještaj za ulagatelje_Platinum BC_ 01/2014

2013

Platinum Blue Chip 31.12.2013.
Platinum Blue Chip 30.11.2013.
Platinum Blue Chip 31.10.2013.
Platinum Blue Chip 30.09.2013.
Platinum Blue Chip 31.08.2013.
Platinum Blue Chip 31.07.2013.
Platinum Blue Chip 30.06.2013.
Platinum Blue Chip 31.05.2013.
Platinum Blue Chip 30.04.2013.
Platinum Blue Chip 31.03.2013.
Platinum Blue Chip 28.02.2013.
Platinum Blue Chip 31.01.2013.

2012

Platinum Blue Chip 31.12.2012.
Platinum Blue Chip 30.11.2012.
Platinum Blue Chip 31.10.2012.
Platinum Blue Chip 30.09.2012.
Platinum Blue Chip 31.08.2012.
Platinum Blue Chip 31.07.2012.
Platinum Blue Chip 30.06.2012.
Platinum Blue Chip 31.05.2012.
Platinum Blue Chip 30.04.2012.
Platinum Blue Chip 31.03.2012.
Platinum Blue Chip 29.02.2012.
Platinum Blue Chip 31.01.2012.

2011

Platinum Blue Chip 31.12.2011.
Platinum Blue Chip 30.11.2011.
Platinum Blue Chip 31.10.2011.
Platinum Blue Chip 30.09.2011.
Platinum Blue Chip 31.08.2011.
Platinum Blue Chip 31.07.2011.
Platinum Blue Chip 30.06.2011.
Platinum Blue Chip 31.05.2011.
Platinum Blue Chip 30.04.2011.
Platinum Blue Chip 31.03.2011.
Platinum Blue Chip 28.02.2011.
Platinum Blue Chip 31.01.2011.

2010

Platinum Blue Chip 31.12.2010
Platinum Blue Chip 30.11.2010
Platinum Blue Chip 31.10.2010
Platinum Blue Chip 30.09.2010
Platinum Blue Chip 31.08.2010
Platinum Blue Chip 31.07.2010
Platinum Blue Chip 30.06.2010
Platinum Blue Chip 31.05.2010
Platinum Blue Chip 30.04.2010
Platinum Blue Chip 31.03.2010
Platinum Blue Chip 28.02.2010
Platinum Blue Chip 31.01.2010.

2009

Platinum Blue Chip 31.12.2009.
Platinum Blue Chip 30.11.2009.
Platinum Blue Chip 01.11.2009.
Platinum Blue Chip 01.10.2009.
Platinum Blue Chip 07.09.2009.
Platinum Blue Chip 13.07.2009.